Marni Fruit B.V. • +31 (0)180 69 79 89

nlenesplru

O Firmie


Marni Fruit wierzy w to, co robi! Oferujemy dostęp do wysokiej jakości owoców i warzyw przez cały rok. Dzielimy się naszą wiedzą w tym zakresie i odważnie podejmujemy wyzwania. Nie chcemy być najwięksi – chcemy być najlepsi. Od momentu powstania firmy w 2000 roku codziennie realizujemy naszą misję, którą można wyrazić w jednym zdaniu: dostarczamy na rynek wysokiej jakości warzywa i owoce po atrakcyjnych cenach, gwarantując zarazem optymalne warunki ich przechowywania. Robimy to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy i jesteśmy z tego dumni.

Jako importer kupujemy świeże produkty bezpośrednio od producentów w krajach eksportujących owoce i warzywa. Przemierzamy glob w poszukiwaniu tych odmian i gatunków owoców i warzyw, których z kolei poszukują konsumenci. Rozrastamy się pracując wspólnie z naszymi partnerami.

Specjalnością Marni Fruit są palety mieszane. Dysponujemy własnymi produktami pochodzącymi od zrzeszonych z nami producentów owoców i warzyw, a nasze centrum dystrybucji w Barendrechcie wyposażone jest w 7 nowoczesnych chłodni z kontrolowaną atmosferą.

Operując w cieniu wielkiego Rotterdamu nie czujemy się wcale gorsi. Zakasujemy rękawy i dajemy z siebie wszystko, starając się osiągnąć jak najlepszy rezultat. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie boimy się trudnych wyzwań.

Marni Fruit: to firma, która powstała z pasji i marzeń, a dzisiaj jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem i certyfikowanym importerem i eksporterem świeżych owoców i warzyw.