Marni Fruit B.V. • +31 (0)180 69 79 89

nlenesplru

Luna


Luna stała się perłą w koronie naszego asortymentu. To nasza ekskluzywna marka, pod którą pakujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Jest ona synonimem nie tylko jakości, ale także świeżości, bezpieczeństwa i niezawodności produktu.

Od momentu wprowadzenia na rynek marki Luna w 2005 roku Marni Fruit dokonuje starannej selekcji pakowanych pod nią produktów, jak również ich producentów. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę wiedząc, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre. 

Marka ta ciągle się rozwija. Dzięki wypracowanym kontaktom z partnerami handlowymi w kraju i zagranicą podążamy do przodu, stale poszerzając nasz asortyment. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów.

Oferujemy szeroką gamę warzyw i owoców pochodzących z Holandii i Hiszpanii, ale równie szeroki asortyment produktów pakowanych pod tą marką, pochodzących z Chin, Afryki Południowej czy Ameryki Południowej, jest już tylko kwestią czasu. Dzięki regularnym dostawom z krajów południowoeuropejskich świeże i doskonałej jakości owoce i warzywa, pakowane pod marką Luna, dostępne są na rynku przez cały rok.